Produkty

Postele a ložnice

Postele z masivu jsou masivní postele vyrobeny z kvalitního masivního dřeva, převážně borovice, buku a dubu. Naše postele se vyznačují vysokou kvalitou řemeslného zpracování a snadnou montáží. Povrchová úprava postelí je prováděna ekologickými, vodou ředitelnými laky. Lak je odolný vůči vlhkosti,...

Interierové dveře

Interiérové dřevěné dveře vynikají detailním a kvalitním zpracování a délkou životnosti. Interiérové dveře z dřevěného masivu je možné zhotovit pochopitelně i na míru dle Vašeho přání.

Kuchyňské linky

Kuchyně na míru, které jsou vyráběny dle požadavků a přání zákazníka jsou dokonale řemeslně zpracované, při výrobě je používáno masivní dřevo i kvalitní dýha a lamino. Vyberte si z přírodních materiálů jako je borovice, dub, buk, olše, třešeň, u dýhy a lamina je v nabídce také široká škála barev a...

Nábytek na míru

Nábytek od nepaměti patří k interiéru a životnímu stylu.  Nábytek této firmy nenajdete pouze v ložnicích, obývácích a dětských pokojích, ale např. i v restauracích. Vyrábíme volně stojící i vestavěné skříně na míru a dle požadavků zákazníka.

Exterierové dveře

Naše vchodové dveře vynikají detailním a kvalitním zpracováním a délkou životnosti.

Schody

Přáním všech zákazníků je, aby schodiště mělo prvotřídní zpracování, a zároveň naplnilo jejich estetické potřeby. Na schody a schodiště jsou kladeny nejen estetické požadavky, ale důležité jsou zejména technické a funkční vlastnosti.

Kuchyňská dvířka

Vyrábíme klasická dřevěná dvířka, ale i moderní ve vysokém lesku.